NASZA EKIPA

Nasza firma zajmuje się ocieplaniem budynków, wykładaniu posadzek maszynowych, wykończaniem wnętrz, gipsowaniem, szpachlowaniem i nakładaniem tynków maszynowych. W dziale galerii możesz przejrzeć nasze dotychczasowe prace, a gdy będziesz zainteresowany współpracą możesz się z nami skontaktować drogą telefoniczną lub mailową.

Odbiór przegląd techniczny mieszkań domów dewelopera Poznań. Nasze działania są kompleksowe, specjalizujemy się w pracach budowlanych i wykończeniach wnętrz. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem, adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu usterek związanych z budową mieszkań i domów. Działamy też przy wierceniu i cięciu w konstrukcji żelbetonowych metodą diamentową z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych (począwszy od stanu surowego po ich wykończenie).

Naszym atutem jest wysoko kwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych prac. Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych. Zawsze stawiamy na kreatywność, innowacyjność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.

Przekonaj się sam, o jakości naszych usług budowlanych i wykończeniowych oraz tych związanych z nadzorem mieszkań.